Milí zákazníci, využijte náš servis, kde vám vaše miláčky rádi opravíme.

Apple iPad 5 generace 9.7" 128GB Wi-Fi + Cellular Space Gray 2017

Kód: 1583
2 hodnocení
Značka: Apple Inc.
10 999 Kč –36 %
Snímek obrazovky 2019 12 29 v 23.20.13
10 999 Kč –36 % 6 999 Kč
Skladem (5 ks)

 

 • Kapacita: 128 GB
 • Číslo modelu (na zadním krytu): 
  • A1823 na iPadu (5. generace) Wi-Fi + Cellular
 • Černý přední rám
 • 9,7palcový Retina displej
 • Vesmírně šedý hliníkový kryt
 • Konektor Lightning
 • Zásuvka na nano-SIM kartu je na iPadu (5. generace) Wi-Fi + Cellular na pravé straně
 • 8MP fotoaparát a kamera FaceTime HD*
 • Touch ID

Detailní informace

Detailní popis produktu

APPLE iPad 5. generace

Apple iPad (2017) je tedy na první pohled prakticky k nerozeznání od svého předchůdce, ale mírné rozdíly se přeci jen najdou. Mezitímco 240mm výška a 169,5milimetrová šířka zařízení je stejná, nejnovější iPad je kupodivu o malinko tlustší, než byl jeho přímý předchůdce (7,5 mm oproti 6,1 mm iPadu Air 2). Důvodem je displej, který má stejnou konstrukci jako původní Air. Mezitímco u Airu 2 byly vrstvy displeje sjednoceny, u nového iPadu tomu tak není, což přináší právě onen půldruhý milimetr navíc.

Ponořte se do hraní nebo pracujte rychleji

Na horní hraně najdeme typické tlačítko pro zamykání a vypínání přístroje a dnes již stojí za zmínku i přítomnost klasického 3,5mm jacku. Spodní stranu pak zaujímá konektor Lightning, který z obou stran obklopují mřížky reproduktorů. Na rozdíl od iPadu Pro tak zde zvuk vychází jen z jedné strany zařízení, což není úplně praktické, ale nutno podotknout, že zvuk není špatný. Kvalita audio výstupu je zde určitě lepší, než tomu bylo u iPadu Air 2, který v tomto ohledu doplatil na svoji tenkost. Výstup je čistý, hlasitý a slyšet je i náznak basů.

Kvalitní zabezpečení

Na přední straně zařízení stojí jistě za zmínku senzor otisků prstů Touch ID. Jedná se o snímač druhé generace, jehož odezva je výborná. Pokud tedy nebudete mít vyloženě mastné či mokré prsty, iPad bez problémů odemknete přiložením prstu. K senzoru navíc mají přístup i vývojáři, takže Touch ID vám poslouží i k odemykání různých aplikací s citlivými údaji, jako jsou správci hesel, aplikace cloudových úložišť či třeba internetová bankovnictví. Dejte sbohem klasickému spojování bodů na obrazovce nebo dalších bezpečnostních prvků, které nemusí být vždy zcela bezpečné, pokud někdo zjistí klíč k odemknutí přístroje. Pro tyto případy vybavila společnost Apple nový tablet nejdokonalejším heslem, které nám darovala samotná příroda. Jedná se o čtečku otisků prstů, kde můžete jediným dotykem přístroj odemknout nebo bezpečně nakupovat na serverech iTunes, iBooks a App Store.

Dvě úžasné kamery

V horní části přední strany najdeme samozřejmě ještě kamerku pro videohovory. Jedná se o FaceTime HD kameru s rozlišením 1,2 Mpx. Na zádech zařízení je pak hlavní fotoaparát o rozlišení 8 Mpx.  Tablet je tvořen novou kamerou iSight s vylepšeným snímačem, která společně s výkonným procesorem umožňuje používat nové funkce, jako jsou panorama, časosběrná videa anebo například režim samospouště. Přední strana je vybavena FaceTime HD kamerou, která byla také upravena vylepšeným snímačem a umožňuje dosahovat lepších výkonů při nízkém osvětlení. Díky tomu budou vaše video konverzace nebo fotografie selfies vypadat naprosto neuvěřitelně.

Doplňkové parametry

Kategorie: iPad 5 / 6 generace
Záruka: 1 rok