Milí zákazníci, využijte náš servis, kde vám vaše miláčky rádi opravíme.

CellularLine TETRA FORCE CASE ultra ochranné pouzdro pro Apple iPhone X, 2 stupně ochrany, fuchsiové

Kód: 1175
Výprodej
Neohodnoceno
Značka: Cellularline
799 Kč –75 %
obrazek (2)
799 Kč –75 % 199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Popis produktu

Cellularline TETRA FORCE CASE, 2 stupně ochrany je extra odolné ochranné pouzdro určené pro ochranu chytrého telefonu Apple iPhone X.

Vnější měkká vrstva pouzdra je vyrobena z pružného TPU materiálu a Versaflexu, pouzdro má dále speciálně zesílené rohy a vyvýšené okraje, takže kromě zadní strany smartphonu jsou chráněny i jeho boky a to stále s neomezeným přístupem ke všem konektorům a ovládacím prvkům.

Vnitřní vrstva pouzdra pak díky svému designu vytváří mezi pouzdrem a telefonem malé vzduchové komory, které redukují všechny případné otřesy při pádu a chrání tak vnitřní citlivé části telefonu.

Kromě těchto ochranných prvků dokáže pouzdro při pádu zařízení rozložit sílu nárazu a zcela ji pohltit, takže telefon není vystaven veškeré síle nárazu jen na jednom místě a je tak dokonale chráněn. To vše je možné díky nové speciální technologii IDS (Impact Dissipating System) společnosti Cellularline.

Další skvělou věcí na tomto ochranném pouzdru je, že je testováno ve speciálním Military testu a vaše zařízení v něm dokáže překonat a přežít i pád z výšky až 3 metrů.

V neposlední řadě je pak samozřejmostí pouzdra jeho důmyslnost, nenápadnost a snadná aplikace.